Atribuită Cumpărare directă

VERIFICAT SI INCARCAT STINGATOARE SCOALA MIHAI DRAGAN. GRADINITA RAZA DE SOARE SI SCOALA NR. 9 BACAU

Număr anunț
DA25031716
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
RADIL SERV SRL (CUI 15184270)
Cod CPV
35111320-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.229 RON
Valoare atribuită
1.229 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.229 RON

din 1.229 RON estimat