Atribuită Cumpărare directă

CLESTE TRAS NITURI CAP ROTATIV MR77 6-MR77 1 buc 143 SET IMBUS HEXAG CR-V 1.5-10MM 390117 1 set 23,81 SET CHEI FIXE 6-32MM 12PCS CR-V TMP 235117 1 set 110,58 10207 SET SURUBELNITE CR-VA-MO 6P 1 buc 87,46

Număr anunț
DA25026138
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,85 RON
Valoare atribuită
364,85 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,85 RON

din 364,85 RON estimat