Atribuită
Cumpărare directă
Producator: Brother Cod producator: TN243CMYK Nume produs: TN243CMYK SPECIFICATII TEHNICE Tip Cartus: Cartus Original Tehnologie: Toner Culoare: CMYK Capacitate (pag): 4 x 1000 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: Brother DCP-L3510CDW, DCP-L3550CDW, DCP-L3730CDN, DCP-L3770CDW, HL-L3210CW, HL-L3270CDW CARACTERISTICI FIZICE Impachetare: Multi Pack
- Număr anunț
- DA25030945
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 644,30 RON
- Valoare atribuită
- 644,30 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.