Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica la 2 ani pentru instalatiile de gaz din dotarea claditilor aflate in administrarea ASSC Ploiesti astfel : Sediu , P-ta Eroilor, nr.1A instalatie de gaze cu lungime 40 ml si 2 puncte ardere ;Caminul de Batrani , Str. Cosminele , nr. 11A instalatie de gaze cu lungime totala 122,50 m, din care 87,50 m conducta ingropata, 35,00 m conducta pozitionata la suprafata si 2 puncte de consum: o masina de gatit cu debit total nominal de 3,00 mc/h si o masina aragaz cu un debit de 0,67 mc/h si Centrul Social Primiri Urgente Persoane Fara Adapost , B-dul Petrolului nr. 8A instalatie de gaze cu lungime totala 80 ml si 4 puncte de consum : doua centrale termice al caror debit total nominal este de 6,00 mc/h si doua masini aragaz cu cate 1,5 mc/h fiecare . Verificarile periodice se vor realiza conform comenzilor emise de compartimentul de specialitate potrivit normativelor in vigoare. Se doreste incheierea unui contract de servicii valabil pana la data de 31.12.2020 ,conform model anexat . CAPACITATEA OFERTANTULUI: Autorizatia ANRE care confera operatorului economic dreptul de a presta serviciile de verificare tehnica instalatii gaze ce fac obiectul contractului, valabila la data limita pentru depunerea ofertelor, in copie lizibila cu mentiunea “conform cu originalul” va fi transmisa pe adresa de e-mail: achizitii@asscploiesti.ro .

Număr anunț
DA25051849
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
DUCA GAZ S.R.L. (CUI 38573820)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,08 RON
Valoare atribuită
910,08 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,08 RON

din 910,08 RON estimat