Atribuită Cumpărare directă

Dispenser manual pentru sapun sau gel dezinfectant. Concectionat din inox. Capac cu cheie. Capacitate 1lt Fixare pe perete PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25046659
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.576,54 RON
Valoare atribuită
1.576,54 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.576,54 RON

din 1.576,54 RON estimat