Atribuită Cumpărare directă

1. Cartus HP 36 A - 1 buc 2. Cartus HP 44 A - 1 buc 3. Cartus Samsung CLT-Y406S - 1 buc

Număr anunț
DA25040877
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,68 RON
Valoare atribuită
674,68 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

674,68 RON

din 674,68 RON estimat