Atribuită Cumpărare directă

Etichete adezive: 33 buc/coala = 10 seturi; 24 buc./coala = 10 seturi

Număr anunț
DA25044475
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI CALARASI (CUI 3796985)
Furnizor / câștigător
ZAK GRUP SRL (CUI 16401750)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,40 RON
Valoare atribuită
840,40 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,40 RON

din 840,40 RON estimat