Atribuită Cumpărare directă

Conform Oferta nr 5/24.01.2020

Număr anunț
DA25047487
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
CERNAVODĂ SHIPYARD SRL (CUI 32614190)
Cod CPV
50246300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.097,35 RON
Valoare atribuită
83.097,35 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.097,35 RON

din 83.097,35 RON estimat