Atribuită Cumpărare directă

Norme de pregatire profesionala continuua asigurate prin transmiterea informatiilor prin internet. Pret 50 ron/persoana/an

Număr anunț
DA25044343
Autoritate contractantă
Asociatia Salvatorilor Montani Bihor (CUI 14639277)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA NATIONALA A SALVATORILOR MONTANI DIN ROMANIA (CUI 4921490)
Cod CPV
80420000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat