Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii postale compus din: - Corespondenta neprioritara / prioritara interna si internationala din serviciul standard; - Corespondenta neprioritara / prioritara interna cu serviciul recomandat; - Corespondenta prioritara internationala cu serviciul recomandat; - Corespondenta neprioritara / prioritara interna cu confirmare de primire; - Corespondenta prioritara internationala cu confirmare de primire. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro.

Număr anunț
DA25085265
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat