Atribuită
Cumpărare directă
Materiale Promovare: 30 buc Afise A2 Afis A2 printat cu ecosolvent, grosime 200gr/mp; 34 buc tipar digital pe carton A4 fata-verso( invitatie 1/3 din A4) 200-300g/mp reprezentand 102 invitatii nenesare pentru promovarea eveimentelor culturale : "Balul Gospodarilor Tasca", Sezatoare Traditionala La Vatra Satului". Grafica se va transmite pe mailul furnizorului.
- Număr anunț
- DA25065430
- Autoritate contractantă
- Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
- Furnizor / câștigător
- FORUM PRINT SOLUTION SRL (CUI 33863393)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,10 RON
- Valoare atribuită
- 241,10 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.