Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei acceptate

Număr anunț
DA25068230
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
CONTRAST BUCOVINA S.R.L. (CUI 41668580)
Cod CPV
45332300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.440 RON
Valoare atribuită
43.440 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.440 RON

din 43.440 RON estimat