Atribuită Cumpărare directă

Piesa de schimb “HV cathode cable” necesara bunei functionari a echipamentului Optima CT520. Conditii comerciale: - Garantia este de 90 de zile; - Pretul include instalarea; - Termen de livrare: aproximativ 3 zile lucratoare de la plasarea comenzii.

Număr anunț
DA25054404
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
Cod CPV
33124000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.950 RON
Valoare atribuită
9.950 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.950 RON

din 9.950 RON estimat