Atribuită Cumpărare directă

Efectuare analize fizico-chimice si microbiologice ape minerale la sursa pentru 8 probe si analize radioactivitate ape minerale la sursa pentru 4 probe. Conform ofertei nr. 92/06.02.2020

Număr anunț
DA25044963
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.176 RON
Valoare atribuită
5.176 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.176 RON

din 5.176 RON estimat