Atribuită
Cumpărare directă
Servicii profesionale de consultanta in vederea gestionarii eficiente a resurselor umane, instruire si asistenta tehnica in elaborarea si aducerea la zi a documentelor privind activitatea de resurse umane, incluzand: - întocmirea dosarului de personal conform legislatiei in vigoare - întocmirea documentelor privind angajarea, modificarea, suspendarea si incetarea contractelor individuale de munca - întocmirea diverselor adeverințe pentru salariați - participarea la evaluarea periodică a personalului - completare și transmitere în Revisal pe baza documentelor transmise de institutie/ societate in termenele stabilite de lege - intocmire pontaje si state de plata - intocmire Regulament de organizare si functionare a intitutiei / societatii - intocmire fise de post - intocmire dosare de pensionare - consultanta legisatie munci Pretul de catalog este maximal, acesta variaza in functie de complexitatea activitatii si numarul de angajati. - pretul de intocmire a actelor este de 60 lei/ document.
- Număr anunț
- DA25059811
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT OTELU ROSU (CUI 28991078)
- Furnizor / câștigător
- HARAGEA HUMAN RESOURCES 2018 S.R.L. (CUI 40187014)
- Cod CPV
- 79414000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.