Atribuită Cumpărare directă

AUTOCOLANT ROLE 2 DOZATOR SAPUN LICHID 500ML BUC 3 ETICHETE A4 AUTOADEZIVE TOP 2 SFOARA BUMBAC BUC 4 HARTIE IGIENICA MINI JUMBO BUC 36 MOP BUMBAC BUC 10 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L DESCOL 75 BUC 2 HARTIE COPIATOR A4 TOP 25 MOP PLAT 80CM,COADA ALUMINIU BUC 2 REZERVA MOP PLAT 80CM BUC 6 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM BUC 6

Număr anunț
DA25036506
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.549,14 RON
Valoare atribuită
1.549,14 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.549,14 RON

din 1.549,14 RON estimat