Atribuită Cumpărare directă

Achizitie thuia cu urm caract: - sistem radicular bine dezvoltat, talie sa fie intre 0.6- 0.9 m, bine ramificat, aspect peisagistic corespunzator, viabili, planta sa fie sanatoasa, fara urme de boli si daunatori .

Număr anunț
DA25060210
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
FLOARE DE LA STĂVĂRĂŞTI SRL (CUI 35740486)
Cod CPV
03120000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat