Atribuită Cumpărare directă

Banane, Cartofi, Pasta de tomate, Mere, Ardei rosu, Ceapa, Morcov, Pastarnac, Telina, Patrunjel radacina, Patrunjel verde, Usturoi.

Număr anunț
DA25044816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03222111-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871,10 RON
Valoare atribuită
871,10 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

871,10 RON

din 871,10 RON estimat