Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta privind mentinerea, revizia si imbunatatirea gradului de implementare a sistemului de management al calitatii SR EN ISO 9001:2015 in vederea certificarii/recertificarii. Actiuni: inventar documentatie, evaluarea gradului de implementare a standardului de calitate, actualizare/revizie documentatie, monitorizare riscuri sistem, suport in implementarea actiunilor, suport in realizarea auditului intern, suport in realizarea analizei de management, suport in pregatirea unitatii in vederea auditului de certificare/recertificare.
- Număr anunț
- DA25069298
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CONTAXIM SRL (CUI 14720079)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.