Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare – CPV 50116500-6, servicii de spalare a automobilelor si servicii similare – CPV 50112300-6, servicii de reparare si intretinere a automobilelor (geometrie sistem de directie si ITP) – CPV 50112000-3, servicii de verificare si intretinere a aparatelor tahograf – CPV 50411400-3, conform cerintelor din caietul de sarcini si ADV1129861/13.02.2020
- Număr anunț
- DA25101592
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- ADRIAN TRANS SRL (CUI 11797914)
- Cod CPV
- 50116500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.757 RON
- Valoare atribuită
- 66.757 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.