Atribuită
Cumpărare directă
1. HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER 2. BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM 3. PIX SCHNEIDER K15 - Albastru 4. PIX PENSAN TRIBALL ( 4 buc.-negru si 4 buc. rosii) 5. MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB - (roz, verde, galben) 6. DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI 7. BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 19X33 BEDAX 8. BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 48X66 LAT BEDAX 9. LIPICI LICHID OFFICE POINT CU BILA 10. LIPICI STICK 21G MILAN 11. CORECTOR FLUID PAPER EX 20ML 12. FOLIE A4 DACO PLUS 100 SET 13. CAPSE NR.24/6 FORSTER 14. AGRAFE HARTIE 33MM 15. MARKER PERMANENT DACO - negru 16. PLIC C5 AUTOADEZIV (MIJLOCIU) 17. PLIC C6 AUTOADEZIV (MIC) 18. NOTES ADEZIV (POST-IT) 50 X 20 NEON INDEX
- Număr anunț
- DA25073361
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,46 RON
- Valoare atribuită
- 445,46 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.