Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE PROTECTIE -2 , XEROX A4 - 11 , REGISTRU EVIDENTA MIJL TRANSPORT A3 - 1 , BATERIE - 18 , AGRAFE BIROU NR.33 - 4 , AGRAFE BIROU NR.5 - 1 , CAPSE 24/6 - 3 , CREION - 4 , CREION MECANIC ROTTRING - 1 , REZERVA ROTTRING -1 , SCOTCH INGUST - 4 , PIX CU MINA ROSIE - 2 , CD +PLIC - 15 , BANDA CORECTOARE - 1 , DOSAR PVC - 50 , ODORIZANT BIROU - 1 , BATERIE R6 - 4, POST IT COLOR - 1 , BIBLIORAFT - 10 , LIPICI -1 , DOSAR INCOPCIAT - 50 , MARKER CD - 2 , PIX GEL ABASTRU - 2 , EVIDENTIATOR -2 , APARAT ODORIZANT CAMERA - 1 , BATERIE -12 , XEROX A4 ABSOLUITE - 5
- Număr anunț
- DA25089457
- Autoritate contractantă
- Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,64 RON
- Valoare atribuită
- 574,64 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.