Atribuită
Cumpărare directă
37321000-4 Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2) DESCRIERE: Controler MIDI Akai APC Mini Akai APC MIni este varianta noua pentru APC 20. APC Mini este un controller conceput pentru productie muzicala si pentru live act. Fie ca vrei sa il folosesti in studio pentru diferite automatizari si efecte sau ca vrei sa il iei cu tine la gig si sa face un live act memorabil folosind sampleuri si loopuri peste setul tau, APC Mini este controllerul care se potriveste manusa pe Ableton 9. Surpriza : APC Mini acum este cu 50% mai ieftin ca APC 20, ceea ce il face accesibil pentru mult mai multi producatori si DJ doritori de live act. Akai APC Mini este un midi controller dedicat Ableton, ideal pentru productie in studio si live act, care vin la pachet cu AbletonLive Lite, Hybrid 3 si ToolRoom. mai putin
- Număr anunț
- DA25068577
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MUNICIPAL MR.GH.PASTIA FOCSANI (CUI 8334170)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293,28 RON
- Valoare atribuită
- 293,28 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.