Atribuită
Cumpărare directă
Oferta nr. 483 / 10.02.2020 DENUMIRE PRODUS UM PRET UNITAR /UM CANTITATE VALOARE LEI FARA TVA Chromatic UTI Pachet x 10 placi 34.00 80 2,720.00 Chromatic Staphylococcus aureus Pachet x 10 placi 39.00 10 390.00 Chromatic Candida Pachet x 10 placi 56.00 8 448.00 Mediu Mueller Hinton Pachet x 10 placi 23.40 40 936.00 TSI Tub x 7 ml 1.97 100 197.00 MIU Tub x 7 ml 2.20 100 220.00 Simmons cu citrat Tub x 7 ml 1.92 100 192.00 Mediu agar bila esculina Tub x 7 ml 2.06 60 123.60 Hektoen enteric Pachet x 10 placi 29.46 8 235.68 Bulion Selenit Tub x 7 ml 2.60 80 208.00 Columbia blood agar Pachet x 10 placi 27.40 80 2,192.00 MacConkey Pachet x 10 placi 20.68 15 310.20 TSB Tub x 7 ml 2.30 50 115.00 TOTAL LEI FARA TVA 8,287.48
- Număr anunț
- DA25053102
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.287,48 RON
- Valoare atribuită
- 8.287,48 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.