Atribuită Cumpărare directă

Municipiul Bucuresti achizitioneaza „Kit comanda de urgenta cu modul GSM inclus –piese de schimb pentru ascensoare la Arena Nationala ”, conform cerintelor din Caietul de Sarcini postat in SICAP. Valoarea estimata pentru tot pachetul din Caietul de Sarcini este de 15.744,00 lei fara TVA. Cantitate: 4 bucati Pretul unitar estimat: 3.936,00 lei/buc Criteriul de atribuire: Pretul cel mai scazut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta în SICAP (www.e-licitatie.ro) pretul pe bucata, iar pe adresa gabriel.popescu@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare:  Oferta tehnica.  Oferta financiara detaliata din care sa rezulte pretul total.  Documentele solicitate in Caietul de Sarcini si Anexa centralizatoare preturi. Furnizarea produselor se va face pe baza de Nota de Comanda, emisa de PMB prin Directia Generala Investitii.

Număr anunț
DA25080332
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
TECNO MMG COM SRL (CUI 19227420)
Cod CPV
42419510-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.744 RON
Valoare atribuită
15.744 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.744 RON

din 15.744 RON estimat