Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie si igienizare in zona platformei de gunoi Butoiu si a cimitirelor Sfantu Gheorghe,Butoiu si Malu cu incarcator frontal 240 CP ; Transport gunoi din afara ariei platformei .

Număr anunț
DA25090004
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
ROMGATE SRL (CUI 17098516)
Cod CPV
90600000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat