Atribuită
Cumpărare directă
PLACA DE BAZA INTEL Gigabyte H310M S2H 2.0, 1151, DDR4, PCIe Gen2 x2 M.2, DVI-D, D-Sub, HDMI, MEMORIE DDR4 4GB 2133/2400Mhz CL15 DIMM, SURSA ALIMENTARE 500W / RPC | 500 W | PSU 500W ATX 12V | Numar ventilatoare 1 | 120 mm | Motherboard Connector : 1 x 20 + 4 pin | Molex Connectors x 2,SATA Connectors x 2,P4 Connectors x 1 | PFC Pasiv | OCP / OVP / UVP / SCP / OPP, DVD+R 4.7GB MAXELL, Procesor AMD Ryzen 3 2200G, YD2200C5FBBOX, 4 nuclee, 3.5GHz (3.7GHz MaxTurbo), 6MB, AM4, 65W, cooler inclus.
- Număr anunț
- DA25063312
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
- Furnizor / câștigător
- MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI 17269411)
- Cod CPV
- 30237140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149 RON
- Valoare atribuită
- 1.149 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.