Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Tarif: 135 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) pentru critic Irina Cerchia, la spectacol Curand, aici va fi pustiu. Check in 20.02.2020, check out 21.02.2020.

Număr anunț
DA25055760
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,57 RON
Valoare atribuită
128,57 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,57 RON

din 128,57 RON estimat