Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 1 autovehicul inmatriculat permanent in Romania, Judetul ARGES, marca MERCEDES BENZ VITO 111 CDI, 2148 cmc, 85 kw, 9 locuri, 2940 kg, clasa BM: B8 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: martie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate - conform legislatiei in vigoare

Număr anunț
DA25101907
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG (CUI 5010056)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635,92 RON
Valoare atribuită
635,92 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

635,92 RON

din 635,92 RON estimat