Atribuită Cumpărare directă

TONER PREMIUM NON-OEM LEXMARK MX310/510 Listeaza 10.000 pag,, la o acoperire medie de 5% / pag.

Număr anunț
DA25100309
Autoritate contractantă
COMUNA POMEZEU (CUI 4539122)
Furnizor / câștigător
PRINT EXPRES MARKET SRL (CUI 31182980)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat