Atribuită Cumpărare directă

36037331 BANANE DOLE EC CCA 18KG C CA 2 1 201,42 60988722 PORTOCALE SUC GR KG CI KG 102,900 1 267,85

Număr anunț
DA25057391
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
03222220-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,27 RON
Valoare atribuită
469,27 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,27 RON

din 469,27 RON estimat