Atribuită Cumpărare directă

Pretul de catalg cuprinde valoarea de procurat si montat : - fereastra 1470 x 1030 = 1 buc ( cu montaj)

Număr anunț
DA25098273
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
PNEUROSTEEL SRL (CUI 17388633)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,20 RON
Valoare atribuită
729,20 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,20 RON

din 729,20 RON estimat