Atribuită
Cumpărare directă
1. pal alb=1x360.00; 2. margine al 38= 1x68.00; 3. balama aruncatoare= 4x4.50; 4. coltar metal= 12x5.50; 5. picior inox reglabil 5cm= 4x16.00; 6. placa osb= 4x55.00; 7. placaj tego 1250x250x15= 1x195.00; 8. bara cd 60x40= 6x12.50; 9. penson 4''= 2x7.50
- Număr anunț
- DA25089253
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.081 RON
- Valoare atribuită
- 1.081 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.