Atribuită Cumpărare directă

FLIPCHART MAGNETIC 70X100, HARTIE FLIPCHARD 50/SET, MARKER TABLA MAGNETICA 4/SET, BURETE MAGNETIC ECADA, MAGNETI COLOR 12/SET - CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA25096622
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,44 RON
Valoare atribuită
242,44 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,44 RON

din 242,44 RON estimat