Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze un pachet care contine următoarele produse: 1) Placă gips carton normală Rigips RB 12.5 x 1200 x 2600 mm = 14buc.; 2) Profil special gips carton Rigips, din tablă zincată, Rigiprofil CW 100 x 50 x 3000 mm = 10buc.; 3) Profil special gips carton Rigips, din tablă zincată, Rigiprofil UW 100 x 40 x 4000 mm = 5buc., 4) Bandă mascare, alb, interior / exterior, 50 mm = 8buc., 5) Balama cu aripi plane, pentru mobilă, din tablă zincată, 80 x 41 mm = 12buc.
- Număr anunț
- DA25102256
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44334000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742,40 RON
- Valoare atribuită
- 742,40 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.