Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de reparatii a cosului de fum pentru cazanul de agent termic, H=4m: Serviciul se va efectua la centrala termica a beneficiarului pentru fiecare dincele doua cosuri de fum ale cazanelor de agent termic Serviciu de reparatii a cosului de fum pentru cazanul de abur, H=6m: Serviciul se va efectua la centrala termica a beneficiarului pentru fiecare din cele 2 cosuri de fum ale cazanelor de abur.
- Număr anunț
- DA25102389
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- E & C BEFCRIS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 28276309)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.857,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.857,12 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.