Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT PENTRU SPALAT VASE MANUAL, CU DEZINFECTANT FARA CLOR, PE BAZA DE SARURI CUATERNARE DE AMONIU. DIZOLVA DEPUNERILE ALIMENTARE, VASELE DE STICLA SI PORTELAN SPALATE CU ACEST DETERGENT DEVIN STRALUCITOARE. RECIPIENT DE 1L, CU POMPITA DOZATOARE.

Număr anunț
DA25085401
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PACK DISTRIBUTION SRL (CUI 22138919)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554,40 RON
Valoare atribuită
554,40 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,40 RON

din 554,40 RON estimat