Atribuită Cumpărare directă

EPRUBETE DIN POLIPROPILENA CU DOP, VOL. 3 ML, NESTERILE Producator: Citotest Labware Tara de origine: China Produsul prezinta marcaj CE Producatorul are implementat ISO 9001:2000 Inregistrare la MSF, cu certificatul Nr. 9363/31.10.2005 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25082679
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ALBA (CUI 4562737)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat