Atribuită
Cumpărare directă
SALTEA TREKKING, SPUMĂ VERDE, , REZISTENȚA LA FRECARE Pelicula din aluminiu reduce abraziunea. TRANSPORT Greutate 410 g. Volum: 10,6 litri. Elastic de susţinere. CONFORT LA SOMN Dimensiuni 180 x 60 x 1 cm. Izolare termică. CĂLDURĂ Ideală pentru vreme caldă (>15°). Valoare izolare 1,3. MONTARE/ DEMONTARE Spumă rulată. Elastic de susţinere.
- Număr anunț
- DA25085645
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 37414100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 979,80 RON
- Valoare atribuită
- 979,80 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.