Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici principale: Tip mixer: Vertical Putere: 1000 W Trepte viteza: 20 Buton turbo: Da Ax detasabil: Da Functii si accesorii Pasare: Da Tocare: Nu Zdrobire gheata: Nu Framantare: Nu Accesorii: Pahar mixare; Picior pasator Altele: Maner ergonomic Compatibil cu masina de spalat vase Functie Pulse Material picior pasare: otel inoxidabil Capacitate Capacitate vas: 0.8 l Caracteristici tehnice Culoare: Argintiu; Negru Garantie: 24 luni mai putin
- Număr anunț
- DA25070522
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39711211-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,45 RON
- Valoare atribuită
- 134,45 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.