Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CADASTRU SISTEMATIC PE SECTOARE CADASTRALE PENTRU IMOBILE CU GEOMETRIE IN SISTEMUL NATIONAL ETERA. Autoritatea contractanta necesita achizitia serviciilor de cadastru sistematic pe sectoare cadastrale in conformitate cu OUG 35/2016 pentru un numar de 693 DE imobile cu geometrie pe teritoriul Comunei Gemenele.

Număr anunț
DA25054648
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI GEMENELE (CUI 4721301)
Furnizor / câștigător
AGROIMOBILIARA S.R.L. (CUI 15342753)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.790 RON
Valoare atribuită
20.790 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.790 RON

din 20.790 RON estimat