Atribuită Cumpărare directă

Materiale necesare reparatie Generator Pramac GSW 65P, numar de identificare PEE2530213, motor/serie: Perkins 1103A-33TG2: Denumire Cod UM Cant. P.U. (RON) Valoare (RON) 1. Sonda nivel combustibil G080347 buc. 1 361.91 361.91 2. Furtun tur 12 mm 7006294 m 2 36.75 73.50 3. Furtun retur 10 mm 7006296 m 2 31.65 63.30 Numar de referinta SEAP: Materiale pentru reparatie Generator Pramac GSW 65.

Număr anunț
DA25054780
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
593,47 RON
Valoare atribuită
593,47 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

593,47 RON

din 593,47 RON estimat