Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia autoritatii, soseaua Vadu Pasii in incinta Statiei de Epurare, Buzau, pers de contact Simion Sandel 0726346118; Cot PPR D 50 mm, 87 gr, pt scurgere buc 2 0,94 ; Cot PPR D 110 mm, 45 gr, pt scurgere buc 1 5,68; Cot PPR D 110 mm, 87 gr, pt scurgere buc 1 5,99; Ramificatei PPR D 50x50mm, 45 gr buc 2 2,2; Ramificatei PPR D 50x50mm, 87 gr buc 1 1,47; Ramificatei PPR D 110x50mm, 87 gr buc 1 5,04 Doza derivatie aplicata IP44, 80x80x40mm buc 4 3,95 Intrerupator PT antigron buc 3 11,34 Priza PT dubla schuko buc 4 21,85 Corp de iluminat 2x36 W,IP65 buc 3 85,12 Tub neon 36W/230V buc 6 7,14 Baterie cada/dus cu furtun flexibil,de perete buc 1 63,13 Baterie lavoar, monocomanda buc 1 49,63 Racord WC rigid - extensibil, Wirquin buc 1 14,7 Set vas WC+rezervor semi -inaltime+mecanism+capac Fayans Neo,36x101,5x46,5cm buc 1 282,44 Sifon pardoseala 150x150mm,iesire verticala Dn 50mm buc 1 9,63 Suport baterie PPR 25x1/2" buc 1 7,65 Teava PP pentru canalizare interioara,cu inel,50x1,8mm,0,5m buc 4 2,35 Teava PP pentru canalizare interioara,cu inel,50x1,8mm,1m buc 2 3,92 Diblu universal din plastic,cu surub cu cap inecat,Friulsider FXVT 6x40 mm buc 100 0,13 Surub montaj pt.usa /fereastra7.5x182mm, amprenta Torx 30,7,5x182mm buc 40 1,26 Surub autoforant 4.2x25 mm, otel zincat, alb, cu cap plat cu saiba buc 200 0,05 Surub autoforant rigips 3.5x25 mm buc 1500 0,03 Balama sudabila Dn 16x 80mm buc 4 2,2

Număr anunț
DA25085224
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.907,38 RON
Valoare atribuită
1.907,38 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.907,38 RON

din 1.907,38 RON estimat