Atribuită Cumpărare directă

PERDELE BAIE,SUPORT PERDEA BAIE PE COLT, SUPORT PERDEA BAIE DREPT CF REF 42/17.02.2020

Număr anunț
DA25092066
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
OTELU-CM SRL (CUI 2194280)
Cod CPV
39515100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,68 RON
Valoare atribuită
453,68 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,68 RON

din 453,68 RON estimat