Atribuită Cumpărare directă

LAMINATOR +ACCESORII LAMINARE CONFORM LISTA REPERE DE CATALOG

Număr anunț
DA25045956
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
42994230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,10 RON
Valoare atribuită
1.076,10 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076,10 RON

din 1.076,10 RON estimat