Atribuită
Cumpărare directă
Mikrozid AF Liquid - Dezinfectant rapid utilizat prin pulverizare, pentru suprafetele dispozitivelor medicale, obiectelor de inventar si orice alte suprafete mici. Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cele de profil stomatologic. Spectru larg de actiune. Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt. Solutie gata preparata, uscare rapida fara a lasa urme. Ambalaje disponibile : flacon de 1 litru. Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /flacon 1 litru cu pulverizator
- Număr anunț
- DA25055631
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.190 RON
- Valoare atribuită
- 2.190 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.