Atribuită Cumpărare directă

PACHET IPJ VASLUI CF.ADV1128495 DACIA LOGAN 1,4-1,6 MPI Filtru ulei buc 10 6,3 63 Saboti frana roata spate set 6 105,04 630,24 Cablu frana de mana buc 12 37,82 453,84 1147,08 Transportul este inclus in pretul produsului.

Număr anunț
DA25025349
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.147,08 RON
Valoare atribuită
1.147,08 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.147,08 RON

din 1.147,08 RON estimat