Atribuită
Cumpărare directă
Documentatia finala de actualizare a limitei administrativ teritorială, consta in ridicarea topografica in sistem stereografic 1970, materializarea in teren a punctelor caracteristice ale limitei administrativ teritoriale dintre UAT BORSA si UAT VISEU DE SUS si intocmirea documentației topografice necesare oficializării noii limite.
- Număr anunț
- DA25096707
- Autoritate contractantă
- U.A.T BORSA (CUI 3627544)
- Furnizor / câștigător
- PROTIM COMARNIC SRL (CUI 37487461)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.