Atribuită
Cumpărare directă
10 2020181 USITA VIZITARE 247X327MM BUC 1,00 19,94 16,76 3,18 20 5010274 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX30M 4359-42 BUC 1,00 5,74 4,82 0,92 30 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 24,00 20,17 3,83 40 4019608 CAPETE S/D PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/S SET 3,00 3,25 8,19 1,56 50 4010246 IMBINARE PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET SET 7,00 4,50 26,47 5,03 60 4010243 COLT INT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET SET 8,00 5,25 35,29 6,71 70 4010242 COLT EXT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET SET 8,00 5,25 35,29 6,71 80 4009124 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM PAC 7,00 17,30 101,76 19,34 90 4010250 PLINTA SMART FLEX 537 STEJ.BOIER2,5M BUC 14,00 15,20 178,82 33,98 100 4012066 PROFIL STEJ AUR 90CM 3104 TR NIVEL 41MM BUC 3,00 21,21 53,47 10,16 110 4019704 PARCHET EXPERT 10MM C32 5237 SCARLET OAK PAC 19,00 72,37 1.155,49 219,54
- Număr anunț
- DA25031365
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.636,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.636,53 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.