Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie a spatiului institutiei pe suprafata utila cu substante impotriva virusului gripal, bionet a 15 in termen de garantie si neexperiat. Dezinfectia cu bionet a15 pt suprafata determinata, cf avizului 2703bio 27.02.2018 , aplicandu-se un coeficient de 2,5 pentru pereti, tavane la sufrafata utila reala. Substantele folosite vor fi aplicate in concentratia stabilita in fisa tehnica a produsului de catre producator cu termen de valabilitate neexpirat si respectarea normelor de protecte a muncii referitor la persoanele care lucreaza cu substante periculoase.
- Număr anunț
- DA25030587
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A COMUNEI BASCOV (CUI 24487427)
- Furnizor / câștigător
- CLEAN ROXIM 2001 SRL (CUI 13954519)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,50 RON
- Valoare atribuită
- 130,50 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.